Studio Tucuruvi Near The Metro
Studio Tucuruvi Near The Metro São Paulo van 24 m² is gelegen op maar 250 meter van Paroquia Menino Jesus en op circa 25 minuten wandelafstand van stadion Anibal de Freitas. De capaciteit van het appartement is tot 2 gasten.
Het 1-badkamer appartement biedt accommodatie in de wijk Vila Mazzei, 7 km verwijderd van het São Paulo Museum of Sacred Art. Studio Tucuruvi Near The Metro heeft een welgelegen locatie in de nabijheid van Tucuruvi metrostation.
Het appartement biedt een complete keuken met alle benodigde toestellen. De accommodatie is op slechts 450 meter verwijderd van Rua Paranabi bushalte.
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas20 km
- Treinstations
- Terminal Rodoviario do Tietê4,9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats op locatie
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Studio Tucuruvi Near The Metro?
Gasten van Studio Tucuruvi Near The Metro kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Paroquia Menino Jesus, op loopafstand van 5 minuten ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Florestal Orchard van São Paulo (3 km) en de Jardim da Luz (7 km). - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Studio Tucuruvi Near The Metro?
Studio Tucuruvi Near The Metro heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Studio Tucuruvi Near The Metro?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Studio Tucuruvi Near The Metro verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 24 vierkante meters.